Hakkımızda

 1987 yılında sektöre girmiştir. 15 yıllık deneyimden sonra,Gülsem perde’yi de bünyesine katmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı, üst düzey kalite anlayışını ön planda tutarak tüketiciye Avrupa standartlarında hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

JALUZİ PERDE / venetian blind : Jaluzi perdeler alüminyum ve ahşap şeritli olmak üzere iki gruba ayrılır.

Alüminyum Jaluzi Perde : Alüminyum Jaluzi perdelerde 16, 25 ve 50 mm bant genişliği seçenekleri bulunmaktadır. Jaluzi perdeler işlevsel olarak diğer perdelere göre daha fazla özelliğe sahiptir. Sınırsız sayılabilecek renk seçenekleri mevcuttur.

Bambu Stor Perde / bamboo blind : 25 in üzerinde renk ve desen seçeneği bulunur. Kullanıldığı yere göre oldukça dekoratiftir. Rulo yada katlamalı toplanır yapılabilir. Doğada su içinde yetiştiği için yıkanabilir. Uzun ömürlüdür. İp kontrollüdür.

Hasır Stor Perde / bamboo roller blind : 20 nin üzerinde renk ve desen seçeneği bulunur. Rulo ve katlamalı toplanır yapılabilir. Jüt, keten, muz elyafı gibi doğal malzemelerden dokunmuşlardır. İp kontrollüdür.

DİKEY PERDE / Vertical blind : 9 cm ve 13 cm bant genişliğinde seçeneği bulunur. Sağa sola toplanır yada ortadan açılır üretilebilir. İp ve zincir kontrollüdür. İpler, bantların sağa ve sola hareket almasını sağlar ; zincir ise, bantları kendi ekseni etrafında 180 derece çevirerek ışık kontrolüne yardımcı olur. Tam örtücüdür, kumaş ve pvc seçenekleri bulunur. Pvc dikey perdede renk ve desen seçenekleri oldukça geniştir.

YAN
perde1
perde2
perde3